السلام عليک يا ثارالله

السلام عليک يا ثارالله

چهارشنبه ، 21 شهریور 1397

.

السلام عليک يا ثارالله

باز این چه شورش است که در خلق عالم است         باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

 

محرم، ماه ايثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فرياد است. ماه آميختن خون و عشق است. محرم ماه قيام و پيام است که دل های شيدای نيکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ايام حماسه و عاطفه با فرارسيدن اين ماه آغاز می گردد تا شيفتگان معرفت و عاشقان ايثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورايی، ديگر بار احيا گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی يابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانيده شود.
محرم می آيد تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بيداد را در جهان هستی طنين افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون نااميدی در برابر زورگويان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد. وسوسه خناسان و خدعه اغواگران را خنثی نمايد و شعار "هيهات منا الذله" را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسينی را در فرازين نطقه جهان به اهتزاز درآورد.

حلول ماه محرم ، ماه عزای حسينی، ماه پيروزی خون بر شمشير، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (سلام الله علیها)، ماه شهادت امام حسين (علیه السلام) و ياران باوفايش را به همه مسلمانان جهان به ويژه به ساحت منجی عالم بشريت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تسليت می گويیم.